Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Akciová společnost TERMIZO je moderním zařízením na energetické využití odpadů. Je jednou ze tří velkých spaloven (Praha, Brno), která řeší od roku 1999 problematiku využívání komunálního odpadu pro výrobu tepla, teplé vody a elektřiny pro domácnosti i firmy v Liberci.

Více informací

Hotovostní platby, noví zákazníci, specializované služby

Pracovní doba příjmu odpadu pro zákazníky, kteří platí dodávky odpadů v hotovosti, dále pro nové zákazníky, kteří musí být před první přejímkou odpadů zaevidováni do vážního programu a pro zákazníky, kteří požadují zvláštní likvidaci odpadů (skartaci, likvidaci odpadů pod dohledem státních orgánů) je stanovena na pracovní dny pondělí až pátek:
7.15 – 12.30, 13.00 – 15.30 hod.

V této době je v místnosti příjmu odpadů vždy přítomna vedoucí příjmu odpadů.

Bezhotovostní platby

Pracovní doba příjmu odpadu pro zákazníky, kteří hradí dodávky odpadů fakturou (podmínkou takové dodávky je řádně vyplněná průvodka odpadů a doklad o kvalitě odpadu) je stanovena na pondělí až pátek:
6.00 – 22.00 hod.

Dodávky odpadů mimo takto stanovenou dobu musí být předem dohodnuty s obchodně ekonomickým ředitelem nebo vedoucí příjmu odpadů.

Číslo měsíce

1180 °C

Maximální teplota v kotli, kde se odpadky mění na elektřinu a teplo.

Klíčové kontakty

Velín
tel.: + 420 482 428 694

Příjem odpadů
tel.: + 420 482 428 684

Jak se k nám dostanete?

ter

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.